1986 Ankara doğumluyum. 2011 yılında Gazi üniversitesi resim öğretmenliği bölümü grafik tasarım alanından mezun oldum.

Neşeli Tasarımlar,  yakın çevremdeki arkadaşlarımın sırayla nişanlanmasıyla başladı :) İlk başta 'ailenizin tasarımcısı' esprisiyle sevdiklerime yaptığım tasarımlar  çok beğenildi. Bu işleri bir instagram hesabı açıp orda yayınladım. Tasarımları yayınladıkca yoğun bir ilgiyle karşılaştım.Türkiye'nin her yerine hatta yurt dışına siparişler göndermeye başladım. Bu beklemediğim hızla büyüyen ilgi beni çok mutlu etti.

Çünkü bu iş sayesinde sürekli mutlu anlara tanıklık edip yeni ve çok güzel insanlar tanıyorum. Estetik kavramı hayatımda her zaman önemli bir değerdi. İşlerimi hep bu yönde geliştirdim. Kendi içime sinmeyen bir işi hiç bir zaman göndermedim. Neşeli Tasarımlar'ın kendi kendine büyümesini sağlayan şey müşteri memnuniyetini her zaman ilk sırada tutmam oldu.

Gelen her siparişle özel olarak ilgilenip doğru iletişim kurmaktan keyif alıyorum. İnsanlar bu özel anları bir kere yaşıyorlar ve ben de bu özel anlar için herşeyin güzel olmasını istiyorum. Bu yüzden butik bir marka neşeli tasarımlar. Toplu ve sıradan işler yerine müşterilerimin isteğine göre ve hoşlarına giden tasarımları hazırlıyorum. İşleri onaylamadan bastırmıyor,  sipariş sonrasında da desteğimi sürdürüyorum.

 Neşeli tasarımların bir adım daha büyüyüp profosyenelleşmesi ise şirketleşme süreci  ve profesyonel bir e ticaret sitesi kurulması ile başladı.

Gösterdiğiniz ilgiye ve sevgiye çok teşekkür ediyorum, Neşeli tasarımlar sizler sayesinde çok daha güzel yerlere gelecek.

Sevgiler..

Cansu EKEN

Tel: 0545 851 49 95

Email: cansudner@gmail.com

Whatsapp için:  0545 851 49 95