Çiçekler Düğün Hatırası Pembe- Tüllü (483)

Fiyat : ₺195,00(KDV Dahil)

 

Düğün, Nişan, Kına Bekarlığa Veda Partileri için hatıra fotoğraf çerçevesidir.  Düğününüzde unutulmaz fotoğraf kareleri için çok neşeli bir üründür, küçük ayrıntılar ile özel gününüze fark katabilirsiniz.

 

Düğün, Nişan, Kına Bekarlığa Veda Partileri için hatıra fotoğraf çerçevesidir.  Düğününüzde unutulmaz fotoğraf kareleri için çok neşeli bir üründür, küçük ayrıntılar ile özel gününüze fark katabilirsiniz. Bu ürün isterseniz iki farklı etkinlikte de kullanılabilir. Örneğin hem kınanızda hem düğününüzde kullanabilirsiniz. Yukardan ikisini de seçebiliisiniz.

 

Ebat: 100x140 cm boyutunda 

 

Malzeme Cinsi: Fotoblok 1.sınıf baskı, tüllü

 

Siparişiniz ardından sizinle iletişim kurularak üstünde yer almasını istediğiniz kişisel yazınız eklenecektir. Bu yüzden siparişiniz esnasında size kolay ulaşabileceğimiz telefon ve email bilgilerinizi girmelisiniz.Ödemenizin ardından, ürünün tasarım, baskı sürecinde sizle iletişim kurulur, onay alınır.Siparişinizin hazırlanıp kargolanma süreci 10-15 gün arasında değişir. Siparişinizin yetişmesi gereken acil durumlar için bizi arayarak yoğunluk durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Kargoda güvenle taşınması için sağlam paketlenir. Ürün boyutu nedeni ile 20-30 tl kargo ücreti olabilir.