Son Ziyaret Edilen Ürünler
Dilek Kartı - Prens

Dilek Kartı - Prens (269)

Fiyat : 0,50 TL(KDV Dahil)

Miniğinizin doğumgünü partisi için özel tasarımlı dilek kartı. Konuklarınız yazsın yıllar sonra miniğiniz okusun. En az 10 adet olmak üzere istediğiniz adet sayısını yukardan seçebilirsiniz. Küçük ayrıntılarla miniğinizin doğumgünü partisini renklendirebilirsiniz.

Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

 

Miniğinizin doğumgünü partisi için özel tasarımlı dilek kartı. Konuklarınız yazsın yıllar sonra miniğiniz okusun. En az 10 adet olmak üzere istediğiniz adet sayısını yukardan seçebilirsiniz. 

Küçük ayrıntılarla miniğinizin doğumgünü partisini renklendirebilirsiniz. 

Siparişiniz ardından sizinle iletişim kurularak ürün üzerinde yer almasını istediğiniz kişisel yazınız ve fotoğrafınız  eklenecektir. Bu yüzden siparişiniz esnasında size kolay ulaşabileceğimiz telefon ve email bilgilerinizi girmelisiniz.Ödemenizin ardından, ürünün tasarım, baskı sürecinde sizle iletişim kurulur, onay alınır.Siparişinizin hazırlanıp kargolanma süreci 10-15 gün arasında değişir. Siparişinizin yetişmesi gereken acil durumlar için bizi arayarak yoğunluk durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Kargoda zarar görmemesi güvenle taşınması için sağlam paketlenir.  

 

 

 Benzer Ürünler