Düğün Hatırası Fotoğraf Panosu- Eğlenceli (410)

İndirim Oranı : %21 İndirim
Fiyat : ₺505,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺400,00(KDV Dahil)

Düğün, Nişan, Kına Bekarlığa Veda Partileri için hatıra fotoğraf çerçevesidir. Fotoğraf çekimleri için kafa yerleri kesilmiş komikli eğlenceli pano. Kendi kendine ayakta durması için ayakta yaptık :)

 

Düğün, Nişan, Kına Bekarlığa Veda Partileri için hatıra fotoğraf çerçevesidir. Fotoğraf çekimleri için kafa yerleri kesilmiş komikli eğlenceli pano. Kendi kendine ayakta durması için ayakta yaptık :) Düğününüzde unutulmaz fotoğraf kareleri için çok neşeli bir üründür, küçük ayrıntılar ile özel gününüze fark katabilirsiniz.

 

Ebat: 125x200 cm boyutunda 

 

Malzeme Cinsi: Dekota 0.5 cm Kalınlık  1.sınıf baskı, kendinden ayaklı 

 

Siparişiniz ardından sizinle iletişim kurularak üstünde yer almasını istediğiniz kişisel yazınız eklenecektir. Bu yüzden siparişiniz esnasında size kolay ulaşabileceğimiz telefon ve email bilgilerinizi girmelisiniz.Ödemenizin ardından, ürünün tasarım, baskı sürecinde sizle iletişim kurulur, onay alınır.Siparişinizin hazırlanıp kargolanma süreci 3-5 gün arasında değişir. Siparişinizin yetişmesi gereken acil durumlar için bizi arayarak yoğunluk durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Kargoda güvenle taşınması için sağlam paketlenir. Ürün boyutu nedeni ile 20-30 tl kargo ücreti olabilir.