Son Ziyaret Edilen Ürünler
Hediye Ayna

Hediye Ayna (217)

İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : 4,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 3,00 TL(KDV Dahil)

Ayna ayna söyle bana en güzel gelin kim, tabiki sizsiniz :) Düğün, nişan,nikah, kına, bekarlığa veda partilerinde yada çocuğunuz doğumgününde konuklarınıza vereceğiniz çok şık minyatür ayna hatıra. İsterseniz mıknatıslı olarak hazırlanabilir. Pembe, beyaz, altın sarısı renk seçenekleri mevcuttur. Karışık olarak yada istediğiniz renkte hazırlanabilir.Siparişiniz ardından renk konusunda sizle iletişime geçilecektir.

Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

Ayna ayna söyle bana en güzel gelin kim, tabiki sizsiniz :) 

Düğün, nişan,nikah, kına, bekarlığa veda partilerinde yada çocuğunuz doğumgününde konuklarınıza vereceğiniz çok şık minyatür ayna hatıra. İsterseniz mıknatıslı olarak hazırlanabilir. Pembe, beyaz, altın sarısı renk seçenekleri mevcuttur. Karışık olarak yada istediğiniz renkte hazırlanabilir.Siparişiniz ardından renk konusunda sizle iletişime geçilecektir.


 Ebat: 5 cm çapında 10 cm uzunluğunda

 

Siparişiniz ardından sizinle iletişim kurularak üstünde yer almasını istediğiniz kişisel yazınız,eklenecektir. Bu yüzden siparişiniz esnasında size kolay ulaşabileceğimiz telefon ve email bilgilerinizi girmelisiniz.Ödemenizin ardından, ürünün tasarım, baskı sürecinde sizle iletişim kurulur, onay alınır.Siparişinizin hazırlanıp kargolanma süreci 10-15 gün arasında değişir. Siparişinizin yetişmesi gereken acil durumlar için bizi arayarak yoğunluk durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Kargoda zarar görmemesi güvenle taşınması için sağlam paketlenir.  

 Benzer Ürünler