Son Ziyaret Edilen Ürünler
Kavanoz- Pembe İp ve Uğur Böcekli

Kavanoz- Pembe İp ve Uğur Böcekli (496)

Fiyat : 2,75 TL(KDV Dahil)

Düğün, nişan, kına, bekarlığa veda partilerinde konuklarınıza vereceğiniz çok şık bir hatıra hediye.İsterseniz boş isterseniz lavantalı, bonibon şekerli veya kalpli drajeli renkli şekerli olarak da satın alabilirsiniz.

Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

Düğün, nişan, kına, bekarlığa veda partilerinde konuklarınıza vereceğiniz çok şık bir hatıra hediye.İsterseniz boş isterseniz lavantalı, bonibon şekerli veya kalpli drajeli renkli şekerli olarak da satın alabilirsiniz.Adet sayısını ve içeriğini yukardan seçebilirsiniz.

 Ebat: 4 cm çapında 4 cm uzunluğunda

Siparişiniz ardından sizinle iletişim kurularak üstünde yer almasını istediğiniz kişisel yazınız, fotoğrafınız eklenecektir. Bu yüzden siparişiniz esnasında size kolay ulaşabileceğimiz telefon ve email bilgilerinizi girmelisiniz. Ödemenizin ardından, ürünün tasarım, baskı sürecinde sizle iletişim kurulur, onay alınır.Siparişinizin hazırlanıp kargolanma süreci 10-15 gün arasında değişir. Siparişinizin yetişmesi gereken acil durumlar için bizi arayarak yoğunluk durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Kargoda zarar görmemesi güvenle taşınması için sağlam paketlenir.  Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.

Kavanoz - Romantik Kalpler Çiçekli
2,75 TL KDV Dahil
Kavanoz - Şirin Uğur Böcekleri
2,75 TL KDV Dahil
Kavanoz Karikatirüze
2,75 TL KDV Dahil
Kavanoz - Romantik Kalpler
2,75 TL KDV Dahil

Benzer Ürünler