Kupa- Kahvenin Kimyası (498)

Fiyat : ₺25,00(KDV Dahil)

Kahve içmeden önce ben sonra ben temalı komiklikli fotoğraflı seramik baskılı kupa. İster kendinize ister arkadaşınıza isterseniz de sevgilinize neşeli bir hediye verin. 

Kahvenin kimyası seramik baskılı isme özel kupa. İster kendinize ister arkadaşınıza isterseniz de sevgilinize neşeli bir hediye verin.

 

Ebat : Standart Seramik Kupa


Siparişiniz ardından sizinle iletişim kurularak üstünde yer almasını istediğiniz kişisel yazınız, fotoğrafınız eklenecektir. Bu yüzden siparişiniz esnasında size kolay ulaşabileceğimiz telefon ve email bilgilerinizi girmelisiniz.  Ödemenizin ardından, ürünün tasarım, baskı sürecinde sizle iletişim kurulur, onay alınır.Siparişinizin hazırlanıp kargolanma süreci 10-15 gün arasında değişir. Siparişinizin yetişmesi gereken acil durumlar için bizi arayarak yoğunluk durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Kargoda zarar görmemesi güvenle taşınması için sağlam paketlenir.  

 

*Bulaşık makinesinde 2-3 yıkamadan  sonra solma görülebilir, elde yıkandığında senelerce baskı kalitesini muhafaza eder. Makinede yıkamayınız.