Mantarlı Şişe - Mevlid (327)

Fiyat : ₺2,75(KDV Dahil)

Hoş geldin bebek :) Küçüğünüzün mevlidinde konuklarınıza hediye edebileceğiniz, çok şık mantarlı şişe. İsterseniz boş, isterseniz draje şekerli veya lavantalı olarak ta satın alabilirsiniz. Adet sayısını ve içeriğini yukardan seçebilirsiniz.

 

Hoş geldin bebek :)

Küçüğünüzün mevlidinde konuklarınıza hediye edebileceğiniz, çok şık mantarlı şişe. İsterseniz boş, isterseniz draje şekerli veya lavantalı olarak ta satın alabilirsiniz. Adet sayısını ve içeriğini yukardan seçebilirsiniz.

 

Ebat:3 cm çapında 6.5 cm uzunluğunda & 25 cc


Siparişiniz ardından sizinle iletişim kurularak üstünde yer almasını istediğiniz kişisel yazınız, eklenecektir. Bu yüzden siparişiniz esnasında size kolay ulaşabileceğimiz telefon ve email bilgilerinizi girmelisiniz.Ödemenizin ardından, ürünün tasarım, baskı sürecinde sizle iletişim kurulur, onay alınır.Siparişinizin hazırlanıp kargolanma süreci 5-7 gün arasında değişir. Siparişinizin yetişmesi gereken acil durumlar için bizi arayarak yoğunluk durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Kargoda zarar görmemesi güvenle taşınması için sağlam paketlenir.