Düğün Slayt Videosu - Çiçekler Teması (88)

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺150,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺125,00(KDV Dahil)

Mutlu gününüzü bu şık video klip ile neşelendirebilirsiniz. Düğününüzde sinevizyon veya salondaki ekranlarda konuklarınıza hikayenizi anlatan güzel bir sürpriz yapın. Konuklarınız ve sizler için güzel bir hatıra olacaktır. Klibinizi Facebookta da paylaşmayı unutmayın :)


Mutlu gününüzü bu şık video klip ile neşelendirebilirsiniz. Düğününüzde sinevizyon veya salondaki ekranlarda konuklarınıza hikayenizi anlatan güzel bir sürpriz yapın. Konuklarınız ve sizler için güzel bir hatıra olacaktır. Klibinizi Facebookta da paylaşmayı unutmayın  :)

 

Sıradan fotoğraf slaytları yerine şık ve farklı efektler içerir. Düğün kliplerine oranla çok daha uygun maliyetlidir. Siz sadece fotoğraflarınızı, videolanızı istediğiniz bir şarkının ismini ve klipte yer almasını istediğiniz yazıları belirleyin biz şık efektler ile hd kalitesinde sizin için profesyonel bir video klip yapalım. Aşağı dan "Doğa Teması" örnek video klibi izleyebilirsiniz.

 

Süre :   İstediğiniz uzunlukta hazırlanabilir. Genel olarak 2-10 dakika yada seçtiğiniz şarkı uzunluğunda olmaktadır.

 

Siparişiniz ardından sizinle iletişim kurularak klipte yer almasını istediğiniz  fotoğraflarınız, metinleriniz, videolarınız ve arka planda çalmasını istediğiniz şarkı eklenecektir. Klibin hazırlanma aşamasında sizinle iletişim kurulur, istediğiniz değişiklikler yapılır ve onay alınır. Bu yüzden siparişiniz esnasında size kolay ulaşabileceğimiz telefon ve email bilgilerinizi girmelisiniz. Fotoğraflarınızın olabildiğince yüksek çözünürlükte; klip içerisinde kullanılacak videolar ise maximum 10 saniye uzunluğunda olmalıdır.

Hazırlanan video klip 1080p HD, 720p HD ve 480p çözünürlüğünde mp4 formatında bir cd içerisinde adresinize  teslim edilir. İsterseniz tarafınıza videonun yer aldığı youtube linkide mail atılacaktır. Tarafımıza fotoğraf ve videoların ulaştırılmasının ardından kargolanma süreci 5-7 gün arasında değişir. Siparişinizin yetişmesi gereken acil durumlar için bizi arayarak yoğunluk durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.Kargoda zarar görmemesi güvenle taşınması için sağlam paketlenir.  

 


 

Benzer Ürünler