Ralli Parti Çubukları - 15 Adet (253)

Fiyat : ₺55,00(KDV Dahil)

Minik doğumgünleri için 15 adet parti çubuğu, konuşma balonu. Büyük ve küçük olmak üzere iki çeşittir. Ürünün boyutunu yukardan seçebilirsiniz.Tamamen isteğinize göre kişiselleştirilebilir. Küçüğünüzün doğumgününü sevdiklerinizle güzel bir fotoğraf karesinde sıradışı ölümsüzleştirebilirsiniz.

 Çekilin yoldan, yolların kralı geliyor. 

Minik doğumgünleri için 15 adet parti çubuğu, konuşma balonu. Büyük ve küçük olmak üzere iki çeşittir. Ürünün boyutunu yukardan seçebilirsiniz.Tamamen isteğinize göre kişiselleştirilebilir.

Küçüğünüzün doğumgününü sevdiklerinizle güzel bir fotoğraf karesinde sıradışı ölümsüzleştirebilirsiniz.

 

Malzeme Cinsi: 300 gr. kuşe kağıt 1. sınıf baskı, tahta çubuklar

 

Ebat:

Küçük Boy: 1 tanesi 10x14 cm'e sığdırılmaktadır.(Yaklaşık a6 boyutu)

Büyük Boy: 1 tanesi 21x29 cm'e sığdırılmaktadır. (A4 boyutu)

 

Siparişiniz ardından sizinle iletişim kurularak üstünde yer almasını istediğiniz kişisel yazınız eklenecektir. Bu yüzden siparişiniz esnasında size kolay ulaşabileceğimiz telefon ve email bilgilerinizi girmelisiniz.Ödemenizin ardından, ürünün tasarım, baskı sürecinde sizle iletişim kurulur, onay alınır.Siparişinizin hazırlanıp kargolanma süreci 10-15 gün arasında değişir. Siparişinizin yetişmesi gereken acil durumlar için bizi arayarak yoğunluk durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Kargoda zarar görmemesi güvenle taşınması için sağlam paketlenir.