Sevgi İlaçları - Aşk Şurubu (197)

Fiyat : ₺20,00(KDV Dahil)

Her sevgilinin dolabında bulunması gereken aşk şurubu sevgi, aşk, tutku ve bol miktarda mutluluk içermektedir. Aşk yaralarına derman olacak sevgi ilaçlarımız sevgiliniz için sıradışı, farklı bir hediye olacak.

 

Her sevgilinin dolabında bulunması gereken aşk şurubu sevgi, aşk, tutku ve bol miktarda mutluluk içermektedir. Aşk yaralarına derman olacak sevgi ilaçlarımız sevgiliniz için sıradışı, farklı bir hediye olacak. Aşk şurubunu gördüğünde şaşkına dönen sevgiliniz prospektüsü ve reçetesini okuduğunda gülücükler saçacak. Hediyenizi sevgilinize verirken reçeteye istediğiniz notu yazabilirsiniz. :)

 

Yan Etkileri: 
En sık görülen yan etkileri mutluluk koması, anlamsız gülüşler, baş dönmesidir. Her çalan telefona "o" diye koşturabilir. Midenizde kelebekler uçurur, bulutların üzerine çıkarır.

Uyarılar:
Az kullanılmasında doz eksikliği görülebilir, bu durumda  acilen sevgilinizi arayın ve onu çok özlediğinizi söyleyin mümkünse sarılıp öpün, en yakın zamanda baş başa vakit geçirin.

Beklenmeyen bir etki görüldüğünde acilen sevgilinize danışın.

 

Paket içeriği: 1 adet Aşk Şurubu, kutusu, prospektüsü, reçetesi


Şişe boş olarak gönderilmektedir, isteğiniz içeceklerle doldurulabilir.

 

Siparişiniz ardından sizinle iletişim kurularak ürün üzerinde yer almasını istediğiniz kişisel yazılarınız eklenecektir. Bu yüzden siparişiniz esnasında size kolay ulaşabileceğimiz telefon ve email bilgilerinizi girmelisiniz.Ödemenizin ardından, ürünün tasarım, baskı sürecinde sizle iletişim kurulur, onay alınır.Siparişinizin hazırlanıp kargolanma süreci 10-15 gün arasında değişir. Siparişinizin yetişmesi gereken acil durumlar için bizi arayarak yoğunluk durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Kargoda zarar görmemesi güvenle taşınması için sağlam paketlenir.