Son Ziyaret Edilen Ürünler
Yeni Yıl Parti Çubukları- 25 Adet

Yeni Yıl Parti Çubukları- 25 Adet (176)

Fiyat : 70,00 TL(KDV Dahil)

Yeni yıl partileri için 15 adet parti çubuğudur. Büyük ve küçük olmak üzere iki çeşittir. Ürünün boyutunu yukardan seçebilirsiniz. Yeni yıl partinizi sevdiklerinizle güzel bir fotoğraf karesinde sıradışı ölümsüzleştirebilirsiniz. Yeni yıl, yeni yıl, yeni yıl, yeni yıl Bizlere kutlu olsun Yeni yıl, yeni yıl, yeni yıl, yeni yıl Sizlere mutlu olsun

Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

 

Yeni yıl partileri için 15 adet parti çubuğudur. Büyük ve küçük olmak üzere iki çeşittir. Ürünün boyutunu yukardan seçebilirsiniz.

Yeni yıl partinizi sevdiklerinizle güzel bir fotoğraf karesinde sıradışı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Yeni yıl, yeni yıl, yeni yıl, yeni yıl
Bizlere kutlu olsun
Yeni yıl, yeni yıl, yeni yıl, yeni yıl
Sizlere mutlu olsun

 

Malzeme Cinsi: 300 gr. kuşe kağıt 1. sınıf baskı,tahta çubuklar

 

Ebat:

Küçük Boy: 1 tanesi 10x14 cm'e sığdırılmaktadır.(Yaklaşık a6 boyutu)

Büyük Boy: 1 tanesi 21x29 cm'e sığdırılmaktadır. (A4 boyutu) Ürün görseli büyük boydur

 

Siparişiniz ardından sizinle iletişim kurularak üstünde yer almasını istediğiniz kişisel yazınız eklenecektir. Bu yüzden siparişiniz esnasında size kolay ulaşabileceğimiz telefon ve email bilgilerinizi girmelisiniz.Ödemenizin ardından, ürünün tasarım, baskı sürecinde sizle iletişim kurulur, onay alınır.Siparişinizin hazırlanıp kargolanma süreci 10-15 gün arasında değişir. Siparişinizin yetişmesi gereken acil durumlar için bizi arayarak yoğunluk durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Kargoda zarar görmemesi güvenle taşınması için sağlam paketlenir.  

 

 Benzer Ürünler